Про нас
СНПЧ А7 Самара, обзоры принтеров и МФУ

ТОВ «Комтранскомплект» -офіційний дистриб'ютор автомобілів та запасних частин ISUZU в Україні.

На потужностях ПАТ «Черкаський автобус» відбувається крупновузлове (SKD) збирання вантажівок ISUZU, поруч з виробництвом автобусів торгової марки АТАМАN (раніше дуже добре відомих в Україні та за її межами як "Богдани"; агрегатною базою для яких є ті ж самі вантажні автомобілі ISUZU), а також різноманітних надбудов (кузовів) на шасі вантажівок. Потужності заводу дозволяють виробляти до 2000 вантажівок та 3000 автобусів у рік.

На сьогодні величезна дилерська та сервісна мережа нашої компанії реалізує вантажні автомобілі ISUZU по всій Україні, здійснюючи гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів та продаж запасних частин для вантажівок та автобусів ISUZU/ATAMAN.

Сервісно-гарантійна мережа ТОВ «Комтранскомплект» охопила всі обласні та промислові центри країни для зручності та швидкості в обслуговуванні відомої марки ISUZU.

 

Історія марки ISUZU

ISUZU - японська автомобільна компанія, один з найбільших світових виробників малих, середніх та важких вантажівок та автобусів, а також дизельних двигунів. Історія компанії почалась в 1916 році, коли створили  промислову групу Tokyo Ishikawajima Shipbuilding and Engineering Co., яка, в свою чергу почала виробництво легкових, а в 1918 році - і вантажних автомобілів. Після злиття в 1933 році Ishikawajima Automotive Works з компанією Dot Automobile Manufacturing Inc., альянс отримав назву Automobile Industries Co., Ltd., а вироблений в тому ж році для міністерства торгівлі та промисловості вантажний автомобіль отримав назву ISUZU - на честь однієї з річок Японії. Вже через рік компанія стала серйозно займатися розробкою дизельного двигуна для автомобілів. В той час в Японії ніхто так наполегливо не займався цим напрямком, і внаслідок цих зусиль в 1936 році в Японії вперше з'явився дизельний двигун з повітряним охолодженням DA6. А в 1937 р. Automobile Industries об'єдналась ще з двома компаніями та отримала назву Tokyo Automobile Industries Co., Ltd.

Після закінчення другої світової війни, в жовтні 1945 року, було відновлено виробництво бензинової вантажівки  TX40 та дизельного вантажного автомобілю TU60. Вантажівки TX61 широко використовувались в Японії після війни та були незамінними під час відновлення країни з руїн. В 1949 р. компанія отримала свою теперішню назву - Isuzu Мotors Limited. Уже в ті роки під час дуже важких умов експлуатації продукція Isuzu себе дуже добре зарекомендувала, показавши надійність, невибагливість та феноменальну витривалість. В 1950 році Isuzu розробили перший японський дизельний двигун V8 вже з водяним охолодженням DA80, а також створили камеру згоряння з безпосереднім впорскуванням покращеної конструкції, яка викликала жвавий інтерес в автоіндустрії завдяки своїм покращеним характеристикам паливної економічності та потужності. В 1959 р. з'являється вантажівка Elf вантажопідйомності близько 2-х тон, яка стала дуже успішно продаватися завдяки економічному дизельному двигуну DA640 та чудовій прохідності разом із  своєю вантажопідйомністю та довговічністю.

В 1961 р. ISUZU випускає перший дизельний двигун для легкового автомобіля - DL201 об'ємом 1991 куб.см, за який отримує нагороду від японської Спілки інженерів-механіків, і трохи пізніше в 1967 р. - представили перший в Японії 4-тактний дизельний двигун з прямим впорскуванням для вантажівок.
В 1970 р. відбулися прем'єра 4-тонного вантажного автомобіля Forward (TR), прем'єра 3-х та 3.5-тонних вантажівок Elf 350 (KS).
В 1971 р. був укладений договір про спільні капіталовкладення з General Motors.
В 1989 році - за підсумками 1988 року ISUZU стає світовим лідером з виробництва середнє- та багатотонних вантажних автомобілів.
В 1993 р.  ISUZU отримує перемогу в Ралі Париж-Дакар в класі дизельних прототипів. Того ж року на конвеєр поставлена серія N комерційних автомобілів, яка до цього дня дуже успішно продається в усьому світі. Наступного року з'явилися серії C та E 25-тонних вантажівок.
В 1998 році почалося виробництво автомобілю Elf CNG з двигуном на природньому газі.
В 2000 році почалося виробництво дизельних двигунів на заводі DMAX, Ltd. в США.
В 2001 та 2002 рр. дизельний двигун Duramax 6600 двічі отримував нагороду за номінацією «10 кращих двигунів» Ward’s Communications.
В 2004 р. на конвеєр поставлена нова лінійка легких комерційних автомобілів серії N, що задовольнила нові екологічні вимоги до дизельних автомобілів та отримала державний сертифікат «Дизельний автомобіль з ультра-низьким викидом PM».
З 2011 р. ТОВ "Комтранскомплект" почало свою діяльність як ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів та справжніх запасних частин ISUZU в Україні.

На сьогодні компанія ISUZU невпинно працює над створенням, виробництвом, продажем та обслуговуванням автомобілів та агрегатів з покращеними екологічними параметрами, як того потребують суворі вимоги ринку та державних інституцій. Яскравим свідченням цього є той факт, що продукція ISUZU продається в більш ніж 100 країн світу, і ISUZU постійно займає перші місця в найрізноманітніших сегментах автомобільних ринків, з долею ринку в середньому від 40% і аж до 90%. Так, в 2017 році ISUZU були перші, зокрема, в таких країнах:
- Японія (легкі та середні вантажівки, автобуси - 40, 44 та 38% ринку відповідно);
- Україна (малі автобуси - 33%);
- США (безкапотні вантажівки з кабіною над двигуном - 75%);
- Австралія (пікапи - 31%);
- Турція (середні вантажівки - 43%);
- Ізраїль (повна маса 6.1-12 тон - 46%);
та ін. (загалом більш ніж в 30 країнах Європи, Азії, Африки, Америки та Океанії).

З питань придбання автомобілів та запасних частин  ISUZU, будь-ласка, звертайтесь до ТОВ "Комтранскомплект" або до представників нашої дилерської мережі. Можливий продаж автомобілів Isuzu в кредит.

 

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:  (044) 351-75-58, (044) 351-78-36

Продаж вантажних автомобілів та запчастин ISUZU - офіційний представник заводу-виробника. Дилерська мережа по всій Україні

ТОВ «Комтранскомплект» - офіційний дистриб'ютор автомобілів та запасних частин ISUZU в Україні.
Вантажні автомобілі ISUZU якнайкраще зарекомендували себе в усьому світі. Японські вантажівки стали еталоном надійності та продуктивності.

На потужностях ПАТ «Черкаський автобус» відбувається крупновузлове (SKD) збирання вантажівок ISUZU, поруч з виробництвом автобусів торгової марки АТАМАN (агрегатною базою для яких є ті ж самі вантажні автомобілі ISUZU), а також різноманітних надбудов (кузовів) на шасі вантажівок. Потужності заводу дозволяють виробляти до 2000 вантажівок та 3000 автобусів у рік.

На сьогодні величезна дилерська та сервісна мережа нашої компанії реалізує вантажні автомобілі ISUZU по всій Україні, здійснюючи гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів та продаж запасних частин для вантажівок та автобусів ISUZU/ATAMAN.