НАШІ НОВИНИ
СНПЧ А7 Самара, обзоры принтеров и МФУ

С Новым годом и Рождеством Христовым!!!

В это непростое время желаем Вам, в первую очередь, мира и спокойствия. Пусть новый год принесет всем нам стабильность и уверенность в завтрашнем дне.

Пусть 2015 год оправдает все самые добрые надежды, принесет радость и благополучие в каждый дом, станет годом новых возможностей, плодотворной и созидательной работы!

От всей души желаем крепкого здоровья, счастья, удачи Вам и Вашим близким!

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:  (044) 351-75-58, (044) 351-78-36

Продаж вантажних автомобілів та запчастин ISUZU - офіційний представник заводу-виробника. Дилерська мережа по всій Україні

ТОВ «Комтранскомплект» - офіційний дистриб'ютор автомобілів та запасних частин ISUZU в Україні.
Вантажні автомобілі ISUZU якнайкраще зарекомендували себе в усьому світі. Японські вантажівки стали еталоном надійності та продуктивності.

На потужностях ПАТ «Черкаський автобус» відбувається крупновузлове (SKD) збирання вантажівок ISUZU, поруч з виробництвом автобусів торгової марки АТАМАN (агрегатною базою для яких є ті ж самі вантажні автомобілі ISUZU), а також різноманітних надбудов (кузовів) на шасі вантажівок. Потужності заводу дозволяють виробляти до 2000 вантажівок та 3000 автобусів у рік.

На сьогодні величезна дилерська та сервісна мережа нашої компанії реалізує вантажні автомобілі ISUZU по всій Україні, здійснюючи гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів та продаж запасних частин для вантажівок та автобусів ISUZU/ATAMAN.