ЗАПЧАСТИНИ
СНПЧ А7 Самара, обзоры принтеров и МФУ

Электронный каталог запасных частей ISUZU

Запасні частини Isuzu в Україні

Наша група компаній протягом багатьох років є офіційним постачальником справжніх запасних частин торгової марки ISUZU в Україні.

Одним із основних напрямків діяльності нашого підприємства є прямі постачання справжніх запасних частин ISUZU, а також комплектуючих для виробництва вантажівок ISUZU та автобусів ATAMAN на агрегатній базі ISUZU, на виробничих потужностях ПАТ «Черкаський Автобус».

Звертайтесь до ТОВ «Комтранскомплект» або до наших партнерів.

А також, ласкаво просимо до окремого спеціального сайту ТОВ «Комтранскомплект», присвяченому виключно справжнім запасним частинам ISUZU : http://isuzu-parts.com.ua

Якщо Ви цінуєте свій час та не хочете мати клопіт від турецьких або китайських товарів з низькою якістю, ми з радістю допоможемо Вам з правильним вибором.

 

Відділ продажу запасних частин ТОВ "Комтранскомплект"
Тел. 044-351-75-57
http://isuzu-parts.com.ua

 ДУДНІЧЕНКО Олексій
моб. 050-260-23-18
067-684-58-95

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

БОРДИЧЕВ Антон
моб. 097-669-22-00
099-464-73-94

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

 

 

 

 

 

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:  (044) 351-75-58, (044) 351-78-36

Продаж вантажних автомобілів та запчастин ISUZU - офіційний представник заводу-виробника. Дилерська мережа по всій Україні

ТОВ «Комтранскомплект» - офіційний дистриб'ютор автомобілів та запасних частин ISUZU в Україні.
Вантажні автомобілі ISUZU якнайкраще зарекомендували себе в усьому світі. Японські вантажівки стали еталоном надійності та продуктивності.

На потужностях ПАТ «Черкаський автобус» відбувається крупновузлове (SKD) збирання вантажівок ISUZU, поруч з виробництвом автобусів торгової марки АТАМАN (агрегатною базою для яких є ті ж самі вантажні автомобілі ISUZU), а також різноманітних надбудов (кузовів) на шасі вантажівок. Потужності заводу дозволяють виробляти до 2000 вантажівок та 3000 автобусів у рік.

На сьогодні величезна дилерська та сервісна мережа нашої компанії реалізує вантажні автомобілі ISUZU по всій Україні, здійснюючи гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів та продаж запасних частин для вантажівок та автобусів ISUZU/ATAMAN.